Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

Zabij nudę - bierz deskę i pożegnaj lato z ziomkami

Pomimo iż mamy dopiero początek wakacji warto już teraz zarezerwować sobie termin 2 - 4 września 2016 i wybrać się wtedy do Bartoszyc na festiwal zajawek - dzięki temu można będzie zakończyć wakacje w świetnym stylu, dobrze rozpocząć nowy rok szkolny, a przy okazji - naprawdę dobrze si bawić.

Zabij nude

Festiwal ZABIJ NUDĘ VII w Bartoszycach to idealne miejsce nie tylko dla skaterów, ale też innych zajawkowiczów.

Wszystko zaczęło się od tego, że organizatorzy imprezy są równocześnie wielkimi fanami sportów ekstremalnych oraz kultury hip - hop, nie trze było więc dużo czasu a idea zorganizowania czegoś fajnego dla wszystkich aktywnych stała się faktem. Już po raz siódmy w Bartoszycach spotkają się pasjonaci ciekawych rozrywek w różnym wieku i z różnymi zajawkami. To mega osobliwy event, na który przychodzą nawet całe "zakręcone" rodziny, a wśród nich można spotkać licznych skaterów, koszykarzy, b-boyów, artystów i więcej.

Wszystko po to, by raz do roku spotkać się tam z innymi zapaleńcami aktywności z dreszczykiem emocji. Wyjątkowa atmosfera gwarantowana, tym bardziej, że planowane są aktywności, takie jak np. skateboarding, dj ’ ing, streetball, piłka nożna, graffiti, breakdance, beatbox i wiele, wiele innych.

Jeśli masz deskę i jest to Twoja pasja - i Ciebie nie może zabraknąć na tym evencie.