Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

Wideoklipy z deskorolką w tle cz.1

Wszyscy to wiemy - deskorolka to nie tylko sport - to sposób na życie! Nic więc dziwnego, że motyw skateboardingu przedostał się do pop kultury. Będziemy nad tym wątkiem co nieco rozprawiać między innymi przyglądając się wideoklipom, w których deska jest na pierwszym planie, a co najmniej gdzieś w tle.

Avril Lavigne
źródło: pinterest.com

Avril Lavigne - Complicated

Chyba jednym z najbardziej znanych klipów jest ten należący do Avril Lavigne niegdysiejszej gwiazdy muzyki pop. 'Complicated' - bo o nim mowa, już zaczyna się w klimatach skateboardingowych - Avril od razu wjeżdża na desce pokazując swoją sympatię do tej aktywności. Po chwili dołącza do niej reszta zespołu i podbijają miasto na deskorolkach - wjeżdżając do centrum czy skateparku.

Świetny klimat, rozrabiają i pokazują trochę tego szalonego świata. Zresztą najlepsze jest to, że pozerstwo to nie jest - panna Avril od zawsze była znana ze swej miłości do jazdy na desce i… skaterów. Ale o tym już w utworze 'Sk8er Boi'.

Children Of Bodom - Was It Worth It?

Tutaj to dopiero jest jazda! Nie dość, że muzyka iście metalowa to jeszcze - no cóż kapela daje koncert - na skateparku, gdzie w tle wywijają skaterzy. To robi wrażenie! Świetne ewolucje, spora dawka energetycznych dźwięków i oczywiście grzecznie nie jest - w klipie widać także deskę w ogniu. Jeśli ktoś z was jeszcze nie widział - pozycja obowiązkowa!

Blink 182

Blink 182 - Down

W iście skatingowym klimacie jest także utrzymana konwencja klipu Blink182 punkowej kapeli, niegdyś numer jeden.

Zaczynamy od deski i możemy w teledysku podziwiać nieco ewolucji, ale jeszcze bardziej rzuca się w oczy ten amerykański klimat lifestyle'owy - którego chyba nam jeszcze w Polsce brakuje.

Nie da się ukryć - chłopaki znają się na rzeczy :)!

Robin - Frontside Ollie

ten klip budzi kontrowersje wśród skejterów mimo iż jest po brzegi wypełniony tematem deski - od tytułu po cały teledysk, którego akcja toczy się nieprzerwanie z deską na skateparku. Skąd zatem problem? Robin to wokalista w stylu dawnego Justina, co niekoniecznie przekonuje true amatorów jazdy na desce. Za to nastolatki kochające skaterów ze słodką buzią - z pewnością będą zachwycone!

To nasza pierwsza część zestawienia wideoklipów z deską w tle - będą kolejne i będzie ich sporo. Nic dziwnego, przecież skateboarding inspiruje! A co Wy sądzicie i powyższych produkcjach? A może podrzucicie nam kolejne tytuły?