Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

Deskorolki Spokey

Jeśli szukasz naprawdę porządnie wykonanego longboarda bądź też innego sprzętu skatingowego - nie możesz przejść obojętnie obok szerokiej oferty Spokey! W tym miejscu zebraliśmy dla wszystkich początkujących, jak i doświadczonych skejterów deskorolkowe propozycje - solidne, designerskie, sprawdzone.

Znajdziesz tutaj: deskorolki z ciekawymi grafikami, niezbędne akcesoria typu trucki czy kółka, zabawne i zajmujące fingeskate i wiele więcej. Z pewnością zatem znajdziesz coś, czego Ci trzeba by cieszyć się skatingiem jeszcze bardziej!

Spokey - jakość, którą trzeba poczuć osobiście!

Asport.pl to raj dla skejterów! Znajdziesz w sklepie deskorolki i akcesoria najlepszych producentów (w tym także marki Spokey) - porządnie wykonane i szałowo wyglądające. Sporą część produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin, a już na pewno nie przekraczamy 5 dniowego terminu wysyłki. Wejdź w ten deskorolkowy świat!

Zobacz więcej w Asport.pl: Deskorolka plastikowa fish, rybka, penny board CRUISER czerwona Spokey Deskorolki Spokey Wysyłka do 24 godzin Promocja   DESKOROLKA PLASTIKOWA model CRUISER firmy SPOKEY Skating wychodzi na ulice miast! Zapomnijcie o czasach, gdy skejci kryli się między rampami i robili triki na poręczach. Teraz każdy - mały, duży, chłopak i dziewczyna, mają niepowtarzalną okazję spróbować swoich sił w jeździe na desce. Plastikowe deskorolki, które... Cena: 108,90 /77,50 zł