Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

SKATEPARK tipy dla początkujących

 • Budowa deskorolki
  Budowa deskorolki Zakup pierwszej deskorolki będzie dla każdego początkującego skatera zdecydowanie łatwiejszym zadaniem, jeśli w pierwszej kolejności pozna się budowę deskorolki. To nie tylko deska plus kółka, oj nie! Jeśli i Ty stoisz właśnie przed wyborem deski... czytaj więcej »
 • Jak wybrać łożyska do deskorolki?
  Jak wybrać łożyska do deskorolki? Łożyska do deskorolki - absolutne "must have" w budowie tego sprzętu, bowiem bez nich deska nie będzie w stanie płynnie się poruszać. Każde kółko przymocowane do deski powinno być wyposażone w dwa łożyska, a te z kolei klasyfikuje się w tzw. skali "ABEC" + numeracja od 1... czytaj więcej »
 • Jak dobrać deskorolkę?
  Jak dobrać deskorolkę? Jeśli zafascynowany światem skatingu właśnie podjąłeś decyzję o tym, by samemu spróbować swoich sił w jeździe na desce - trafiłeś w odpowiednie miejsce! W niniejszym poradniku zebraliśmy kilka najważniejszych zasad kupowania pierwszej deski, na której rozpoczniesz swoją... czytaj więcej »
 • Uwaga! Dziewczyna na desce - tipy dla początkującej skejterki
  Uwaga! Dziewczyna na desce - tipy dla początkującej skejterki Jeszcze do niedawna panował w naszym kraju stereotyp, że jeśli skateboarding - to tylko dla panów, mężczyzn, chłopaków - skejterów. Jednak nie minęło dużo czasu, a na ulicach zaczęło się pojawiać coraz więcej skejterek - gotowych do tego, by podjąć wyzwanie i jeździć co... czytaj więcej »