Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

BOARDCONTROL nauka jazdy na desce

 • Jak zrobić shove-it na deskorolce?
  Jak zrobić shove-it na deskorolce? Dzisiaj o jednym z ciekawych, a równocześnie podstawowych trików jakie możemy wykonać na deskorolce: Shove-it. Należy do tzw. flipów ? te polegają ogólnie na to, by poprzez obrót wokół własnej osi wprawić deskorolkę w ruch. Jeśli chodzi o sam Shove-it chodzi o to, by tak... czytaj więcej »
 • Skręcanie na deskorolce - krok po kroku
  Skręcanie na deskorolce - krok po kroku Nauka jazdy na deskorolce to przede wszystkim próby opanowania poruszania się prosto przed siebie i to najczęściej z niewielką prędkością. Co robimy, gdy chcemy zmienić kierunek jazdy? Na początku zwykle wygląda to tak, że się zatrzymujemy, obracamy deskorolkę w stronę,... czytaj więcej »
 • Jak zjechać z rampy na desce?
  Jak zjechać z rampy na desce? Całe mnóstwo adrenaliny i niezapomniane wrażenia - tak w skrócie można opisać emocje podczas jazdy na desce. Jest to szczególne zasadne, jeśli mówimy o jeździe bogatej w triki. Deskorolkarze uwielbiają wykonywać akrobacje i triki - dla siebie i innych, gdyż samo ich... czytaj więcej »
 • Zacznij od Olki - czyli ollie trik dla początkujących
  Zacznij od Olki - czyli ollie trik dla początkujących Opanowałeś już podstawy jazdę na deskorolce? Czujesz się na decku jak ryba w wodzie? W takim razie warto zacząć naukę trików, którymi to będziesz w stanie zaimponować sobie i innym. By jednak nie było za trudno, byś się nie zniechęcił - lepiej będzie, jeśli zaczniesz od... czytaj więcej »