Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

Jak być skejterem bez pieniędzy?

Jeśli zaciekawił cię ten tytuł to zakładamy, że masz mało albo nie masz żadnych pieniędzy na to, aby być szczęśliwym i aktywnym skaterem. Nie martw się! Kilka niżej zamieszczonych kroków to spora dawka wiedzy na temat tego, jak uprawiać skateboarding i nie zbankrutować.


źródło: pinterest.com

1. Promocje

Stara i sprawdzona metoda - jeśli potrzebujesz kupić deskę, akcesoria, części etc, nie masz aktualnie zbytnio $, a rezygnacja z treningu to dla Ciebie najgorsza możliwa opcja - patrz na promocje. Skateboarding staje się z roku na rok coraz bardziej modny w Polsce, dlatego można częściej załapać się na naprawdę fajne okazje. Możesz szperać również po zagranicznych stronach.

2. Aukcje, pchle targi, wyprzedaże garażowe

Jeśli ma się naprawdę uszczuplony budżet zawsze też można skierować swój wzrok na licytacje, aukcje - jeśli wolicie bardziej online rozwiązania. Natomiast dla tych którzy nie boją się szperać i targować polecamy pchle targi oraz popularne w większych miastach wyprzedaże garażowe. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie cudeńka można dorwać przy takich okazjach!

3. Przekonaj rodziców

Nie da się ukryć - jeśli jest się nastoletnim skejterem to najlepszym źródłem pieniędzy są... rodzice. Najgorszej jest wtedy, gdy są oni przeciwni Twojej pasji - cóż odetniesz sobie źródełko. Porozmawiaj z nimi, pokaż skateboarding z najlepszej strony, a co najważniejsze - nie zaniedbuj szkoły oraz obowiązków domowych. Z czasem przekonasz się, że sami będą chcieli w tym uczestniczyć.

4. Dodatkowe źródło dochodów

W zależności od tego ile masz lat i co robisz w życiu zawsze powinieneś pomyśleć o zorganizowaniu sobie jakiegoś dodatkowego źródła dochodów, właśnie z myślą o swojej pasji. Owszem, możesz mieć wtedy mniej czasu na jazdę, ale pomyśl - jeśli nie będzie cię stać na sprzęt to hmm... nie będziesz mógł jeździć w ogóle. Koś trawniki, wyprowadzaj psy, udzielaj korepetycji - to nie takie trudne!


5. Dla szczególnie zdolnych...

... Opcja jest: sponsoring. Owszem, możesz np. założyć swój kanał YT, zadbać o jego popularność, napisać do odpowiednich osób i ani się obejrzysz a już znajdzie się kilka osób, które będą chciały wspierać Twoją pasję. Oczywiście nie za darmo - będziesz śmigał na ich sprzęcie i promował ich logo, ale musisz przyznać że to uczciwy układ, prawda?

Prawda jest taka, że jeśli naprawdę kochasz skateboarding - znajdziesz sposób na to, by mieć na sprzęt. Stara zasada "chcieć to móc" jest aktualna nawet tutaj. Powodzenia!