Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

Deskorolkowy lans - na kolorowo!

Joł! Jako pro skater na pewno wiesz co to znaczy „efekt wow”. Widzisz te pełne zdumienia miny, gdy wykonujesz różne triki, akrobacje, ewolucje. To Cię napędza i sprawia, że masz jeszcze więcej motywacji do treningu, prawda?

A co powiesz na to? I czy w ogóle wiesz co to jest?

Ślady po specjalnych kółkach deskorolki

Masz tutaj do czynienia z jednym z najciekawszych sposobów lansowania się na desce. Możesz w tak nietuzinkowo podkreśli zdobyte umiejętności w odniesieniu do wykonywania slide\ów... Zostawisz kolorowy ślad po sobie, tym samym pokazując na co Cię stać. Oczywiście wiadomo, że im ciągła linia jest dłuższa - tym większy szacunek wśród innych skaterów. I jeszcze jedno - dzięki temu łatwiej sprawdzisz swoje postępy - gdyż jeżdżąc w większej grupie - Twój ślad będzie się wyróżniał. Nie ma mowy o pomyłkach, za to jest bodziec do tego by być jeszcze lepszym i lepszym.

Skąd to się wzięło?

To oczywiście iście amerykański sposób na skateboardingowy lans. To właśnie w USA powstały koła do deskorolek, które zostawiają za sobą takie różnokolorowe ślady. I Ty możesz w ten sposób podrasować swój longboard - poszperaj dobrze w sieci, a na pewno znajdziesz takie kółka. A potem - pochwal się swoim tęczowym slide'm innym.