Promocje i wyprzedaże
Polecane strony

Ciekawy, dynamiczny, niebanalny - tatuaż skejtera

Do świata skateboardingu przeniknęło również zamiłowanie do tatuowania się. Ten lifestyle zawsze jest w pewien sposób związany ze sztuką - grafiki na deckach są chyba tego najlepszych i najbardziej widocznym przykładem. Skejterzy lubią też muzykę, a muzycy lubią skjeterów - o czym pisaliśmy już co nieco tutaj. No i słynne grafiki, fonty pokazują, że skejter to człowiek uzdolniony.

Facet z tatuażami
źródło: pinterest.com

Bo jazda na desce to więcej niż sport, dlatego niektórzy próbują to wyrazić jeszcze bardziej dosadnie i decydują się na stałe umieścić znak swojego zamiłowania do deski - na swojej skórze. I rzecz jasna zwykle tatuaż skejtera jest niebanalny, ciekawy, dynamiczny. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się bliżej znalezionym w sieci tatuażom bezpośrednio nawiązującym do świata skateboardingu, zaczynając od znanego amerykańskiego skateboardera Ryan Shecklera i jego napisu ma przedramieniu 'SKATE LIFE'

'SKATEBOARDING TRUS'
źródło: pinterest.com

'GO OUTSIDE'
źródło: pinterst.com

źródło: pinterest.com

To inne znalezione przez nas przykłady tatuażów skejterów. A jaka jest Wasza opinia na ten temat? Jesteście przeciwnikami czy może też podkreślacie swoją miłość w ten sposób? Czekamy na komentarze!